System ratalny

MediRaty to system finansowania opracowany w odpowiedzi na potrzeby i
oczekiwania osób prywatnych, które opłacają zabiegi i leczenie w komercyjnych
placówkach medycznych.

 

Korzystając z takiego finansowania Pacjent może liczyć na:

  • skróconą procedurę weryfikacji zdolności kredytowej,
  • łatwość w dostępie do informacji o placówkach i finansowaniu: formalności bez wychodzenia z domu
  • szybką realizację finansowania: nawet w dniu podpisania Umowy.

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych, który kierowany jest do branży medycznej. System ratalny pozwala finansować szeroką gamę zabiegów ( a w tym Dermatologię, Medycynę Estetyczną, Chirurgię Plastyczną - i inne) Dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy potrzebują skorzystać z prywatnych usług medycznych - bez konieczności czekania w kolejce lub w przypadku wysokich kosztów leczenia.

Więcej informacji o systemie ratalnym MediRaty można znaleźć na stronie internetowej: www.MediRaty.pl

 

 Finansowanie w 3 krokach

  • Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej oraz ustalenie z Konsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej  dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem MediRat).
  • Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
  • Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej.

 

Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim Pacjent/Pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn. Należy w takim przypadku przekazać do MediRat (drogą elektroniczna lub tradycyjną) odpowiednie, wskazane w Umowie ratalnej pismo.

 

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)

 

 

Możesz złożyć Wniosek elektroniczny (online)

e-Mediraty to system dający możliwość sprawdzenia samodzielnie zdolności kredytowej oraz wysokości rat za pomocą formularza elektronicznego. W trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora - samodzielnie można uzyskać informacje na temat finansowania przez 24h na dobę. Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet - bez załatwiania formalności w bankach lub innych urzędach. (link do wniosku on-line) Po przejściu trzech kroków Pacjent otrzyma decyzję nawet w ciągu kilku minut. W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Weryfikacja jest bezpłatna i trwa kilka minut. Weryfikacji można dokonać zarówno będąc w naszym ośrodku jak i poza nim i jest ona ważna przez okres 30 dni od zakończenia rozmowy telefonicznej.