O nas

Centrum Medyczne Bieniek to kontynuacja pracy, którą na co dzień wykonujemy w ramach prywatnej działalności medycznej - nieprzerwanie od 1990 roku. 

Centrum Medyczne to miejsce, w którym wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Profil działalności centrum oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (kosmetycznej) oraz medycyny estetycznej obejmuje nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń skóry i powłok ciała oraz szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Jako pierwszy ośrodek w Polsce specjalizujemy się w leczeniu nowotworów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa. Dr Bieniek jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Mikrograficznej Mohsa i od roku 1994 wykonał ponad 1000 takich zabiegów. Metoda, która pozwala na usunięcie tkanek nowotworowych dzięki precyzyjnemu wycięciu nowotworu pod kontrolą śródoperacyjnych badań histopatologicznych.

Centrum Medyczne jest przygotowana do przyjęcia pacjentów wymagających rekonwalescencji po przebytych zabiegach, dzięki w pełni wyposażonym pokojom pacjenta. Do Państwa dyspozycji są gabinety lekarskie, laboratorium,  dwie niezależne sale operacyjne oraz ambulatorium, w którym mogą Państwo skorzystać m.in. z zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

Nasz zespół tworzą lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszej  klinice był zawsze pozytywnym doświadczeniem. 

Serdecznie Zapraszamy!