lek. Konrad Carpenter

Lek. Konrad Carpenter ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2020 roku, po czym rozpoczął naukę w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej gdzie z powodzeniem ukończył studia z zakresu medycyny estetycznej.

Swoją karierę postanowił związać z chirurgią odtwórczą włosów oraz z wszelkimi zabiegami pomagającymi poprawić ich kondycję. W swojej pracy ceni stawianie jasnych oraz realistycznych kroków podczas leczenia pacjenta, oraz ciągłą współpracę z Pacjentem w celu realizacji jego oczekiwań.

Z zaangażowaniem wykonuje zabiegi przeszczepu włosów oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej skóry głowy czyli terapię osoczem bogatopłytkowym czy preparatem Dr Cyj. Dba o każdy szczegół, aby każdy jego z pacjentów był zastosowany zadowolony z procesu oraz efektów terapii.

Dr Konrad wierzy w ciągłą potrzebę dokształcania się dlatego zarówno podczas studiów jaki i po ich zakończeniu odbywa różnego rodzaju staże w polskich jak i zagranicznych szpitalach oraz prywatnych placówkach medycznych.

 

 

Lek. Konrad Carpenter - ZnanyLekarz.pl