lek. Camilla Carpenter

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Absolwentka Specjalistycznych Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Uczestniczyła w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywała w pracy w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych m. in. w Morristown Medical Center (New Jersey), Montefiore Hospital i SOHO Health NY (New York) oraz w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu.
W Centrum Medycznym Bieniek wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej m. in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej (botoks) - modelowanie i wypełnianie ust, bruzd, zmarszczek mimicznych twarzy (czoło, tzw. „lwia zmarszczka”, okolice oczu - „kurze łapki”, zmarszczki wokół ust), bruzd na szyi i dekolcie. Zajmuje się również mezoterapią, laseroterapią, wolumetrią oraz terapią związaną z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Doktor Camilla urodziła się w Stanach Zjednoczonych, dlatego biegle włada zarówno językiem polskim, jak i angielskim. Zapraszamy Pacjentki i Pacjentów zarówno polsko, jak i angielskojęzycznych do umawiania wizyt.

 

 

Lek. Camilla Carpenter - ZnanyLekarz.pl