dr. n. med. Adriana Paskal

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie realizuje specjalizację z chirurgii plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Uczestniczy w wielu kongresach i szkoleniach dotyczących medycyny estetycznej. W Centrum Medycznym Bieniek przeprowadzam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W swojej pracy wykorzystuje wyłącznie preparaty uznanych i renomowanych marek o standardzie medycznym. Wykonując zabiegi dążę do uzyskania efektu naturalnego piękna.

Poza działalnością kliniczną, zajmuje się badaniami naukowym. Dr Paskal est współautorką licznych artykułów oraz doniesień naukowych, które prezentowane były podczas konferencji międzynarodowych w Europie, USA oraz Azji. Zdobyła stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie obronionej z wyróżnieniem pracy doktorskiej dotyczącej badań w dziedzinie medycyny regeneracyjnej.

Ponadto, doktor Adriana należy do Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych ASPS oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

 

 

dr. n. med. Adriana Paskal - ZnanyLekarz.pl